Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

17-latek padł ofiarą okrutnego gwałtu

Utworzony przez Gośc, 11 marca 2009 r. o 14:48 Powrót do artykułu
CZEMU SIE DZIWIMY!!!!!!!!!!!WPOWIEDZ RODZICOW DO REPORTEROW MOWI SAMA ZA SIEBIE.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz Odczep sie od Tego Derektora.. On Nic nie jest Winny... To Zastanów się co ty mówisz... Robi to co do niego Należy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w grupie to cwaniaki, JP na pierwszym miejscu. Jak sam to kisiel w gaciach i na komendę z zamkniętymi oczami dobiegnie. Śmiech na sali. Co sie z tą dzisiejszą młodzieżą dzieje. Zero kultury, tylko szczyt chamstwa. Nic tylko sprać tyłki przed całym miastem, potraktować tak jak traktują innych. Moze sie w końcu nauczą. Chociaż po zachowaniu rodziców widać skad tą kulturę wyniesli. Pogratulowac autorytetów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Noo właśnie nawet pewnie ich nie znaliście a gadacie ale co tam przecież to dla was fajny temat do dyskusji !!!!!!!
No i dobrze, że ich nie znam, bo nie chcę mieć butelki w d.... A to, że wyrażam negatywną opinię o ich czynie to chyba normalne... Jakbym ich znał to co???? Mam ich pochwalić, czy współczuć, że ich złapali? Jak dla mnie to powinni im wsadzić w d... butlę od dystrybutora, i nie nasikać do niej tylko nalać wrzątku. A co... Jak szaleć to szaleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to jest ten poszkodowany???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eeee napisał:
Kto to jest ten poszkodowany???
Czy to ważne kto? Ciesz się, że nie ty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamila napisał:
No ok.. ale niech nikt moich danych nie podaje.. potem maja pretensje niektorzy do mnie m.in brat Karola. nie rozumiem takich ludzi;/
Sama podałaś swoje "dane" publikacji na naszej-klasie, zakładając konto zaakceptowałaś regulamin wiec pretensje możesz mieć sama do siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej w ogóle to: -zastanówcie się co Wy tu wypisujecie, bo dla mnie to żal jest tego czytać... -czy nie powinniście dzieci już spać -"JP" co wy chcecie tym kur... w ogóle osiągnąć, kolejny żal... -kto was dopuścił do tego forum???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sama podałaś swoje "dane" publikacji na naszej-klasie, zakładając konto zaakceptowałaś regulamin wiec pretensje możesz mieć sama do siebie.
łahahaha i się Kamolka Krejzolka wkopała ;D i jeszcze to ' jak nie chcesz się przyznać publicznie to napisz do mnie na nk '
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No poprostu sie spytalem...No to jak odpowie mi ktos kim byl poszkodowany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eeee napisał:
No poprostu sie spytalem...No to jak odpowie mi ktos kim byl poszkodowany?
A czy to ważne kto? Potępiany jest czyn.... Sensacji nie trzeba szukać, raczej współczuć: poszkodawanemu i rodzicom sprawcó, że ich nie utopili...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopak rzeczywiście jest jaki jest... Pozostaje mu tylko współczuć. Ale odkąd pamiętam to jego zawsze ludzie traktowali nieciekawie :/ Niestety - takie nasze społeczeństwo. Zgadzam się z poprzednikiem - po co komu wiedzieć o kogo chodzi? Ja w takiej sytuacji wcale nie cieszyłabym się, gdyby moje nazwisko podawali na forum... :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta dyskusja zeszła na poziom rynsztoka ;/ to co sie stało jest po prostu straszne i wprost nie wyobrażalne jak można coś takiego zrobić ale to akurat nie podlega dyskusji. Z tego co mi wiadomo to 'kamila' i 'iga' to serdeczne koleżanki tych poparańców ;/ i normalne że można by wnioskować że mogłyście sie znajdować w ich towarzystwie ;/ ale teraz wielki bulwers i straszenie policją ale zaraz, czy wy przypadkiem nie z JP ? ..... żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja... pier...ja nie wiem co wam sie robi;/ po co to pisać takie głupoty deb***e z was. żaaal mi was naprawde. Jeżeli nie wiecie kto tam był i jak tam było to po co zmyślać ? i zadawac sie za innych? noormalne to jest? chyba nie. nooo kur... !!!!!!!!!!!!! Pie*d*licie same głupoty aż sie nie chce tego czytać. I tam żadna kamila z igą nie były po*ebań*e ku...;///////////////// A jak chcecie wyrażać swoją opinie to chociaż sie podpiszcie.Booo tak to se każdy ku... może;/cwaniaki !!!!!!!!!!!!! zastanówcie sie co piszecie skur....;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej ty zdruzgotany skąd ty możesz to wszystko wiedziec? cooo? mądralo? wywnioskować to se możesz... ale głupot tu nie pisz ! jak nie wiesz jak i co było !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieważne kto napisał:
Ja... pier...ja nie wiem co wam sie robi;/ po co to pisać takie głupoty deb***e z was. żaaal mi was naprawde. Jeżeli nie wiecie kto tam był i jak tam było to po co zmyślać ? i zadawac sie za innych? noormalne to jest? chyba nie. nooo kur... !!!!!!!!!!!!! Pie*d*licie same głupoty aż sie nie chce tego czytać. I tam żadna kamila z igą nie były po*ebań*e ku...;///////////////// A jak chcecie wyrażać swoją opinie to chociaż sie podpiszcie.Booo tak to se każdy ku... może;/cwaniaki !!!!!!!!!!!!! zastanówcie sie co piszecie skur....;/
Nie unoś się tak... Twoja wypowiedź świadczy jedynie o Twoim dosyć niskim poziomie inteligencji. Nie jest ważne kto tam był, albo kogo nie było. Nie rozumiem w ogóle po co dyskusja na ten temat. Ważne jest, że Ci "chłopcy" zachowali się jak totalni pomyleńcy i banda zboczonych kretynów. I tego nie zmieni fakt, że nie było tam dziewczyn bądź to, że ich "nie znamy" [co akurat mnie cieszy bo za takie coś to bym ich żywcem zakopała a nie na 2 miesiące do poprawczaka wysłała]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o-h napisał:
łahahaha i się Kamolka Krejzolka wkopała ;D i jeszcze to ' jak nie chcesz się przyznać publicznie to napisz do mnie na nk '
cooo? co ty sobie myślisz będziesz komuś reklame robił na internecie?mądry jesteś?następny co nic o tym zdarzeniu nie wie a pier....farmazony o jaa cie. ;//// niech ja sie tylko dowiem kto to pisze takie głupoty.To nie ręcze za siebie !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo za kulture wypowiedzi..... Czy ja napisałem że one tam były ? Swoją drogą robi wrażenie że podpisały sie na forum swoimi imionami, duża odwaga ale bez sensu jest to co one piszą. ok, ktoś sie za nie podał - błąd....przperosił i nie ma co dalej tego ciągnąć ;/ bo teraz wielkie oburzenie że są z tymi zwyrodnialcami kojarzone.....niech lepiej pomyślą z kim sie zadają ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie unoś się tak... Twoja wypowiedź świadczy jedynie o Twoim dosyć niskim poziomie inteligencji. Nie jest ważne kto tam był, albo kogo nie było. Nie rozumiem w ogóle po co dyskusja na ten temat. Ważne jest, że Ci "chłopcy" zachowali się jak totalni pomyleńcy i banda zboczonych kretynów. I tego nie zmieni fakt, że nie było tam dziewczyn bądź to, że ich "nie znamy" [co akurat mnie cieszy bo za takie coś to bym ich żywcem zakopała a nie na 2 miesiące do poprawczaka wysłała]
haha akurat inteligencje mam wyższą od ciebie.Tak zgadzam sie z tym nieważne to jest ale po co wy już robicie taką sensacje?jak nic o tym nie wiecie?no po co?po co wypisywać takie głupoty które nawet nie są prawdą?bo takie głupoty jak czytam to normalnie mi nerwy puszczają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o sprawę to znam ją całkiem nieźle, nie z mediów i internetu. Znam zarówno sprawców, jak i poszkodowanego... I nadal uważam, że było to po prostu perfidne i całkowicie nienormalne zachowanie. Kamili reklamy nie trzeba robić - całkiem nieźle poradził sobie z tym jej brat. Nie ręczysz za siebie, powiadasz? Daj spokój bo kompromitujesz się na całej linii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 21

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...